TP-LINK | EAP650 | AX3000 Ceiling Mount WiFi 6 Access Point | 802.11ax | 2.4GHz/5GHz | 2402+574 Mbit/s | 10/100/1000 Mbit/s | Ethernet LAN (RJ-45) ports 1 | MU-MiMO Yes | PoE in | Antenna type Interna
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 125,05 € | |
| S2 | - / - | - | 122,49 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 160.00 mm |
| Gross height (mm): | 35.00 mm |
| Gross weight: | 0.49 kg |
| Gross width (mm): | 160.00 mm |
| Net weight: | 0.39 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 90.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Ethernet LAN data rates: | 10/100/1000 Mbit/s |
| Antenna type: | Internal Omni |
| Producer product name: | EAP650 |
| Producer product family: | AX3000 Ceiling Mount WiFi 6 Access Point |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| Wi-Fi band: | 802.11ax |
| MU-MiMO: | Yes |
| POE: | PoE in |
| Wi-Fi data rate (max): | 2402+574 Mbit/s |
| Frequency band: | 2.4GHz/5GHz |
| Wi-Fi: | Yes |
| Other features: | Mounting kit included |
| Wi-Fi standards: | 802.11ax |
| Gross depth master carton: | 330 mm |
| Gross width master carton: | 325 mm |
| Gross height master carton: | 435 mm |
| Net weight master carton: | 6.38 kg |
| Tare weight master carton: | 0.793 kg |
| Palette Qty: | 1929 pc(s) |
| Producer: | TP-LINK |
| Warranty: | 60 month(s) |
TP-LINK AX5400 Ceiling Mount Dual-Band Wi-Fi 6 Access Point |
| Gross depth (mm): | 160.00 mm |
| Gross height (mm): | 35.00 mm |
| Gross weight: | 0.49 kg |
| Gross width (mm): | 160.00 mm |
| Net weight: | 0.39 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 90.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Ethernet LAN data rates: | 10/100/1000 Mbit/s |
| Antenna type: | Internal Omni |
| Producer product name: | EAP650 |
| Producer product family: | AX3000 Ceiling Mount WiFi 6 Access Point |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| Wi-Fi band: | 802.11ax |
| MU-MiMO: | Yes |
| POE: | PoE in |
| Wi-Fi data rate (max): | 2402+574 Mbit/s |
| Frequency band: | 2.4GHz/5GHz |
| Wi-Fi: | Yes |
| Other features: | Mounting kit included |
| Wi-Fi standards: | 802.11ax |
| Gross depth master carton: | 330 mm |
| Gross width master carton: | 325 mm |
| Gross height master carton: | 435 mm |
| Net weight master carton: | 6.38 kg |
| Tare weight master carton: | 0.793 kg |
| Palette Qty: | 1929 pc(s) |
| Producer: | TP-LINK |
| Warranty: | 60 month(s) |
TP-LINK AX5400 Ceiling Mount Dual-Band Wi-Fi 6 Access Point