TP-LINK | AX5400 Ceiling Mount WiFi 6 Access Point | EAP670 | 802.11ax | 2.4 + 5 GHz | 574 + 4804 Mbit/s | Ethernet LAN (RJ-45) ports 1 | MU-MiMO Yes | PoE in
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 200,09 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 304.00 mm |
| Gross height (mm): | 82.00 mm |
| Gross weight: | 1.45 kg |
| Gross width (mm): | 302.00 mm |
| Net weight: | 1.35 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 90.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Wi-Fi standards: | IEEE 802.11ax/ac/n/g/b/a |
| Producer product name: | EAP670 |
| Producer product family: | AX5400 Ceiling Mount WiFi 6 Access Point |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| Wi-Fi band: | 802.11ax |
| MU-MiMO: | Yes |
| POE: | PoE in |
| 5 GHz: | Yes |
| Mounting type: | Ceiling /Wall Mounting (Kits included) |
| Reset button: | Yes |
| Certification: | CE, FCC, RoHS |
| Power consumption (max): | 18.1 W |
| Operating temperature (T-T): | 0 to 40 °C |
| 2.4 GHz: | Yes |
| Frequency band: | 2.4 + 5 GHz |
| Power over Ethernet (PoE): | Yes |
| Wi-Fi data rate (max): | 574 + 4804 Mbit/s |
| Producer: | TP-LINK |
| Palette Qty: | 230 pc(s) |
| Warranty: | 60 month(s) |
| Gross depth (mm): | 304.00 mm |
| Gross height (mm): | 82.00 mm |
| Gross weight: | 1.45 kg |
| Gross width (mm): | 302.00 mm |
| Net weight: | 1.35 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 90.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Wi-Fi standards: | IEEE 802.11ax/ac/n/g/b/a |
| Producer product name: | EAP670 |
| Producer product family: | AX5400 Ceiling Mount WiFi 6 Access Point |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| Wi-Fi band: | 802.11ax |
| MU-MiMO: | Yes |
| POE: | PoE in |
| 5 GHz: | Yes |
| Mounting type: | Ceiling /Wall Mounting (Kits included) |
| Reset button: | Yes |
| Certification: | CE, FCC, RoHS |
| Power consumption (max): | 18.1 W |
| Operating temperature (T-T): | 0 to 40 °C |
| 2.4 GHz: | Yes |
| Frequency band: | 2.4 + 5 GHz |
| Power over Ethernet (PoE): | Yes |
| Wi-Fi data rate (max): | 574 + 4804 Mbit/s |
| Producer: | TP-LINK |
| Palette Qty: | 230 pc(s) |
| Warranty: | 60 month(s) |