TP-LINK | AX1800 Dual Antennas High Gain Wireless USB Adapter | Archer TX20U Plus | 802.11ax | Ethernet LAN (RJ-45) ports 0 | Mesh Support No | MU-MiMO Yes | No mobile broadband
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 3 vnt. 1-5 d.d. 3 / - vnt. | - | 26,68 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 201.50 mm |
| Gross height (mm): | 41.50 mm |
| Gross weight: | 0.21 kg |
| Gross width (mm): | 152.50 mm |
| Net weight: | 0.11 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 90.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty: | 1355 pc(s) |
| Producer: | TP-LINK |
| Producer product name: | Archer TX20U Plus |
| Producer product family: | AX1800 Dual Antennas High Gain Wireless USB Adapter |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 0 |
| Wi-Fi band: | 802.11ax |
| Mesh Support: | No |
| Mobile Broadband: | No mobile broadband |
| MU-MiMO: | Yes |
| Antennas quantity: | 2 |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Gross depth (mm): | 201.50 mm |
| Gross height (mm): | 41.50 mm |
| Gross weight: | 0.21 kg |
| Gross width (mm): | 152.50 mm |
| Net weight: | 0.11 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 90.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty: | 1355 pc(s) |
| Producer: | TP-LINK |
| Producer product name: | Archer TX20U Plus |
| Producer product family: | AX1800 Dual Antennas High Gain Wireless USB Adapter |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 0 |
| Wi-Fi band: | 802.11ax |
| Mesh Support: | No |
| Mobile Broadband: | No mobile broadband |
| MU-MiMO: | Yes |
| Antennas quantity: | 2 |
| Warranty: | 36 month(s) |