TP-LINK | 6-Port Gigabit Switch with 3-Port PoE+ and 1-Port PoE++ | TL-SG1006PP | Unmanaged | Desktop
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 63,36 € | |
| S2 | - / - | - | 62,02 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 196.00 mm |
| Gross height (mm): | 121.00 mm |
| Gross weight: | 1.06 kg |
| Gross width (mm): | 131.00 mm |
| Net weight: | 0.86 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 190.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.20 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty: | 556 pc(s) |
| Producer: | TP-LINK |
| Switch type: | Unmanaged |
| Form factor: | Desktop |
| Producer product name: | TL-SG1006PP |
| Producer product family: | 6-Port Gigabit Switch with 3-Port PoE+ and 1-Port PoE++ |
| POE: | PoE++ 802.3 bt |
| Predominant port type: | 10/100/1000 Mbps (RJ-45) |
| Warranty: | 60 month(s) |
Aprašymas TL-SG1006PP is a switch with 6 Gigabit ports that requires no configuration and provides 4 PoE (Power over Ethernet) ports. It can automatically detect and supply power with all IEEE 802.3af/at/bt compliant powered devices (PDs) at port 1 and IEEE 802.3af/at compliant powered devices (PDs) at port 2-4. In this situation, the electrical power is transmitted along with data in one single cable allowing you to expand your network to where there are no power lines or outlets, where you wish to fix devices such as APs, IP cameras or IP phones, etc. Funkcijos 6x 10/100/1000 Mbps RJ-45 ports With one PoE++ port and three PoE+ ports, transfers data and power on one single cable Works with IEEE 802.3af/at/bt compliant PDs 802.1p/DSCP QoS enable smooth latency-sensitive traffic Supports PoE power up to 30 W for each PoE+ port and 60 W for PoE++ port Supports PoE power up to 64 W for all PoE ports Up to 250 m data and power transmitting range under Extend Mode PoE auto recovery ensures stable operation of PoE devices by automatically rebooting the dropped or unresponsive PD devices Plug-and-Play, no configuration and installation required |
| Gross depth (mm): | 196.00 mm |
| Gross height (mm): | 121.00 mm |
| Gross weight: | 1.06 kg |
| Gross width (mm): | 131.00 mm |
| Net weight: | 0.86 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 190.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.20 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty: | 556 pc(s) |
| Producer: | TP-LINK |
| Switch type: | Unmanaged |
| Form factor: | Desktop |
| Producer product name: | TL-SG1006PP |
| Producer product family: | 6-Port Gigabit Switch with 3-Port PoE+ and 1-Port PoE++ |
| POE: | PoE++ 802.3 bt |
| Predominant port type: | 10/100/1000 Mbps (RJ-45) |
| Warranty: | 60 month(s) |
Aprašymas
TL-SG1006PP is a switch with 6 Gigabit ports that requires no configuration and provides 4 PoE (Power over Ethernet) ports. It can automatically detect and supply power with all IEEE 802.3af/at/bt compliant powered devices (PDs) at port 1 and IEEE 802.3af/at compliant powered devices (PDs) at port 2-4. In this situation, the electrical power is transmitted along with data in one single cable allowing you to expand your network to where there are no power lines or outlets, where you wish to fix devices such as APs, IP cameras or IP phones, etc.
Funkcijos
6x 10/100/1000 Mbps RJ-45 ports
With one PoE++ port and three PoE+ ports, transfers data and power on one single cable
Works with IEEE 802.3af/at/bt compliant PDs
802.1p/DSCP QoS enable smooth latency-sensitive traffic
Supports PoE power up to 30 W for each PoE+ port and 60 W for PoE++ port
Supports PoE power up to 64 W for all PoE ports
Up to 250 m data and power transmitting range under Extend Mode
PoE auto recovery ensures stable operation of PoE devices by automatically rebooting the dropped or unresponsive PD devices
Plug-and-Play, no configuration and installation required