TP-LINK | 5-Port Gigabit Desktop Switch with 4-Port PoE | TL-SG1005P-PD | Unmanaged | Desktop/Wall mountable
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 40,02 € | |
| S2 | - / - | - | 39,28 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 250.00 mm |
| Gross height (mm): | 250.00 mm |
| Gross weight: | 0.66 kg |
| Gross width (mm): | 250.00 mm |
| Net weight: | 0.46 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 190.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.20 kg |
| Volume (m3): | 0.02 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty: | 111 pc(s) |
| Producer: | TP-LINK |
| Switch type: | Unmanaged |
| Form factor: | Desktop/Wall mountable |
| Producer product name: | TL-SG1005P-PD |
| Producer product family: | 5-Port Gigabit Desktop Switch with 4-Port PoE |
| POE: | PoE++ 802.3 bt |
| Predominant port type: | 10/100/1000 Mbps (RJ-45) |
| Warranty: | 60 month(s) |
TP-LINK 5-Port Gigabit Desktop Switch with 1-Port PoE++ In and 4-Port PoE+ Out |
| Gross depth (mm): | 250.00 mm |
| Gross height (mm): | 250.00 mm |
| Gross weight: | 0.66 kg |
| Gross width (mm): | 250.00 mm |
| Net weight: | 0.46 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 190.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.20 kg |
| Volume (m3): | 0.02 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty: | 111 pc(s) |
| Producer: | TP-LINK |
| Switch type: | Unmanaged |
| Form factor: | Desktop/Wall mountable |
| Producer product name: | TL-SG1005P-PD |
| Producer product family: | 5-Port Gigabit Desktop Switch with 4-Port PoE |
| POE: | PoE++ 802.3 bt |
| Predominant port type: | 10/100/1000 Mbps (RJ-45) |
| Warranty: | 60 month(s) |
TP-LINK 5-Port Gigabit Desktop Switch with 1-Port PoE++ In and 4-Port PoE+ Out