TOSHIBA X300 Performance Hard Drive 16TB
Gamintojas: TOSHIBA EUROPE
Prekės kodas (MPN): HDWR31GUZSVA
Prekės kodas (MPN): HDWR31GUZSVA
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 779,41 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Toshiba X300 Performance - hard drive - 16 TB - SATA 6Gb/s |
| Type: | Hard drive - internal |
| Capacity: | 16 TB |
| Form factor: | 3.5" |
| Interface: | SATA 6Gb/s |
| Data transfer rate: | 600 MBps |
| Buffer size: | 512 MB |
| Spindle speed: | 7200 rpm |
| Features: | Native Command Queuing (NCQ), Halogen Free, Advanced Format technology, Helium Sealed-Drive Design, Toshib |
| Dimensions (wxdxh): | 101.6 mm x 147 mm x 26.1 mm |
| Weight: | 720 g |
Aprašymas The X300 3.5" internal hard drive is designed for your professional or gaming PC - delivering reliable, large capacity, incredibly high-performance storage, made possible by a number of advanced features, including an ultrahigh 512 MB buffer. It even features improved positional accuracy for stable recording. The X300 is ideal for PC gamers, graphic designers, and other users with demanding storage requirements. Funkcijos 3.5" SATA hard drive 7200 rpm 512 MB buffer Toshiba Dynamic Cache technology Toshiba Stable Platter technology |
| Product description: | Toshiba X300 Performance - hard drive - 16 TB - SATA 6Gb/s |
| Type: | Hard drive - internal |
| Capacity: | 16 TB |
| Form factor: | 3.5" |
| Interface: | SATA 6Gb/s |
| Data transfer rate: | 600 MBps |
| Buffer size: | 512 MB |
| Spindle speed: | 7200 rpm |
| Features: | Native Command Queuing (NCQ), Halogen Free, Advanced Format technology, Helium Sealed-Drive Design, Toshib |
| Dimensions (wxdxh): | 101.6 mm x 147 mm x 26.1 mm |
| Weight: | 720 g |
Aprašymas
The X300 3.5" internal hard drive is designed for your professional or gaming PC - delivering reliable, large capacity, incredibly high-performance storage, made possible by a number of advanced features, including an ultrahigh 512 MB buffer. It even features improved positional accuracy for stable recording. The X300 is ideal for PC gamers, graphic designers, and other users with demanding storage requirements.
Funkcijos
3.5" SATA hard drive
7200 rpm
512 MB buffer
Toshiba Dynamic Cache technology
Toshiba Stable Platter technology