TOSHIBA S300 Surveillance HDD 4TB 3.5i
Gamintojas: TOSHIBA EUROPE
Prekės kodas (MPN): HDWT840UZSVA
Prekės kodas (MPN): HDWT840UZSVA
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | - | 167,96 € | |
| S1 | - / - | - | 179,86 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Toshiba S300 Surveillance - hard drive - 4 TB - SATA 6Gb/s |
| Type: | Hard drive - internal |
| Capacity: | 4 TB |
| Form factor: | 3.5" |
| Interface: | SATA 6Gb/s |
| Data transfer rate: | 600 MBps |
| Buffer size: | 128 MB |
| Spindle speed: | 5400 rpm |
| Features: | Shock sensor, Native Command Queuing (NCQ), Advanced Format technology, 24x7 continuous operation, shingle |
| Dimensions (wxdxh): | 101.85 mm x 147 mm x 26.1 mm |
| Weight: | 650 g |
| Manufacturer warranty: | 3-year warranty |
Aprašymas EMEA Region, Toshiba Storage Solutions - With surveillance systems, nothing but the best is good enough. The Toshiba 3.5-inch S300 is built to meet the highest demands. With support for up to 64 high-resolution surveillance video cameras simultaneously and up to 6 TB capacity, it brings everything into clear view. Each S300 is built with the highest-quality components and has passed rigorous tests to ensure 24 x 7 reliability and performance. That's Toshiba quality you can trust under the harshest working conditions. Funkcijos Relentless reliability Attention to detail Designed and tested for compatibility Smart performance delivers Integrated RV sensors High endurance, high reliability Built to deliver, designed to last |
| Product description: | Toshiba S300 Surveillance - hard drive - 4 TB - SATA 6Gb/s |
| Type: | Hard drive - internal |
| Capacity: | 4 TB |
| Form factor: | 3.5" |
| Interface: | SATA 6Gb/s |
| Data transfer rate: | 600 MBps |
| Buffer size: | 128 MB |
| Spindle speed: | 5400 rpm |
| Features: | Shock sensor, Native Command Queuing (NCQ), Advanced Format technology, 24x7 continuous operation, shingle |
| Dimensions (wxdxh): | 101.85 mm x 147 mm x 26.1 mm |
| Weight: | 650 g |
| Manufacturer warranty: | 3-year warranty |
Aprašymas
EMEA Region, Toshiba Storage Solutions - With surveillance systems, nothing but the best is good enough. The Toshiba 3.5-inch S300 is built to meet the highest demands. With support for up to 64 high-resolution surveillance video cameras simultaneously and up to 6 TB capacity, it brings everything into clear view. Each S300 is built with the highest-quality components and has passed rigorous tests to ensure 24 x 7 reliability and performance. That's Toshiba quality you can trust under the harshest working conditions.
Funkcijos
Relentless reliability
Attention to detail
Designed and tested for compatibility
Smart performance delivers
Integrated RV sensors
High endurance, high reliability
Built to deliver, designed to last