TOSHIBA S300 Surveillance Hard Drive 2TB
Gamintojas: TOSHIBA EUROPE
Prekės kodas (MPN): HDWT720UZSVA
Prekės kodas (MPN): HDWT720UZSVA
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | - | 113,48 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Toshiba S300 Surveillance - hard drive - 2 TB - SATA 6Gb/s |
| Type: | Hard drive - internal |
| Capacity: | 2 TB |
| Form factor: | 3.5" |
| Interface: | SATA 6Gb/s |
| Data transfer rate: | 600 MBps |
| Buffer size: | 128 MB |
| Spindle speed: | 5400 rpm |
| Features: | Shock sensor, Native Command Queuing (NCQ), Halogen Free, Advanced Format technology, 24x7 continuous oper |
| Dimensions (wxdxh): | 101.85 mm x 147 mm x 26.1 mm |
| Weight: | 440 g |
| Manufacturer warranty: | 3-year warranty |
Aprašymas Toshiba Storage Solutions - with surveillance systems, nothing but the best is good enough. The Toshiba 3.5-inch S300 is built to meet the highest demands. With support for up to 32 high-resolution surveillance video cameras simultaneously and up to 4 TB capacity, it brings everything into clear view. Each S300 is built with the highest-quality components and has passed rigorous tests to ensure 24 x 7 reliability and performance. That's Toshiba quality you can trust under the harshest working conditions Funkcijos Surveillance Digital Video Recorders (sDVR) Surveillance Network Video Recorders (sNVR) Hybrid sDVR (analog and IP) RAID Storage Arrays for Surveillance |
| Product description: | Toshiba S300 Surveillance - hard drive - 2 TB - SATA 6Gb/s |
| Type: | Hard drive - internal |
| Capacity: | 2 TB |
| Form factor: | 3.5" |
| Interface: | SATA 6Gb/s |
| Data transfer rate: | 600 MBps |
| Buffer size: | 128 MB |
| Spindle speed: | 5400 rpm |
| Features: | Shock sensor, Native Command Queuing (NCQ), Halogen Free, Advanced Format technology, 24x7 continuous oper |
| Dimensions (wxdxh): | 101.85 mm x 147 mm x 26.1 mm |
| Weight: | 440 g |
| Manufacturer warranty: | 3-year warranty |
Aprašymas
Toshiba Storage Solutions - with surveillance systems, nothing but the best is good enough. The Toshiba 3.5-inch S300 is built to meet the highest demands. With support for up to 32 high-resolution surveillance video cameras simultaneously and up to 4 TB capacity, it brings everything into clear view. Each S300 is built with the highest-quality components and has passed rigorous tests to ensure 24 x 7 reliability and performance. That's Toshiba quality you can trust under the harshest working conditions
Funkcijos
Surveillance Digital Video Recorders (sDVR)
Surveillance Network Video Recorders (sNVR)
Hybrid sDVR (analog and IP)
RAID Storage Arrays for Surveillance