Toshiba S300 AI Surveillance Hard Drive 8TB BULK/OEM | Toshiba
Gamintojas: Toshiba
Prekės kodas (MPN): HDEB028ZSA51F
Prekės kodas (MPN): HDEB028ZSA51F
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 336,01 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 147.00 mm |
| Gross height (mm): | 26.00 mm |
| Gross weight: | 0.77 kg |
| Gross width (mm): | 101.00 mm |
| Net weight: | 0.65 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 96.00 g |
| Plastic (No PET): | 24.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.12 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Toshiba |
| Palette Qty: | 1299 pc(s) |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Gross depth (mm): | 147.00 mm |
| Gross height (mm): | 26.00 mm |
| Gross weight: | 0.77 kg |
| Gross width (mm): | 101.00 mm |
| Net weight: | 0.65 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 96.00 g |
| Plastic (No PET): | 24.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.12 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Toshiba |
| Palette Qty: | 1299 pc(s) |
| Warranty: | 36 month(s) |