TOSHIBA P300 4TB SATA 5.4K 3.5i BULK HDD
Gamintojas:
Prekės kodas (MPN): HDWD240UZSVA
Prekės kodas (MPN): HDWD240UZSVA
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
mėn.
mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | - | 137,28 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Toshiba - hard drive - 4 TB - SATA 6Gb/s |
| Type: | Hard drive - internal |
| Capacity: | 4 TB |
| Form factor: | 3.5" |
| Interface: | SATA 6Gb/s |
| Data transfer rate: | 600 MBps |
| Buffer size: | 128 MB |
| Spindle speed: | 5400 rpm |
| Features: | Native Command Queuing (NCQ), Advanced Format technology, Data Protection Technology |
| Dimensions (wxdxh): | 101.85 mm x 147 mm x 26.1 mm |
| Weight: | 650 g |
| Manufacturer warranty: | 2-year warranty |
Aprašymas Toshiba's 3.5-inch P300 Desktop PC Hard Drive delivers a high performance for professionals. With its dual-stage actuator, you can count on smooth, responsive computing. Funkcijos Enhanced access performance Keep data secure |
| Product description: | Toshiba - hard drive - 4 TB - SATA 6Gb/s |
| Type: | Hard drive - internal |
| Capacity: | 4 TB |
| Form factor: | 3.5" |
| Interface: | SATA 6Gb/s |
| Data transfer rate: | 600 MBps |
| Buffer size: | 128 MB |
| Spindle speed: | 5400 rpm |
| Features: | Native Command Queuing (NCQ), Advanced Format technology, Data Protection Technology |
| Dimensions (wxdxh): | 101.85 mm x 147 mm x 26.1 mm |
| Weight: | 650 g |
| Manufacturer warranty: | 2-year warranty |
Aprašymas
Toshiba's 3.5-inch P300 Desktop PC Hard Drive delivers a high performance for professionals. With its dual-stage actuator, you can count on smooth, responsive computing.
Funkcijos
Enhanced access performance
Keep data secure