TOSHIBA Enterprise HDD 8TB 3.5inch SAS
Gamintojas: TOSHIBA EUROPE
Prekės kodas (MPN): MG08SDA800A
Prekės kodas (MPN): MG08SDA800A
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 297,23 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Toshiba MG08-D Series MG08SDA800A - hard drive - 8 TB - SAS 12Gb/s |
| Type: | Hard drive - internal |
| Capacity: | 8 TB |
| Form factor: | 3.5" |
| Interface: | SAS 12Gb/s |
| Data transfer rate: | 1.2 GBps |
| Buffer size: | 256 MB |
| Spindle speed: | 7200 rpm |
| Features: | Dual Port, advanced format 4Kn, 24x7 availability |
| Dimensions (wxdxh): | 26.1 mm |
| Weight: | 700 g |
Aprašymas The model utilizes a power-efficient mechanical design incorporating the latest advancements in HDD technology. MG08-D Series models are designed to provide plug-and-play robustness using the industry standard 3.5-inch form factor. |
| Product description: | Toshiba MG08-D Series MG08SDA800A - hard drive - 8 TB - SAS 12Gb/s |
| Type: | Hard drive - internal |
| Capacity: | 8 TB |
| Form factor: | 3.5" |
| Interface: | SAS 12Gb/s |
| Data transfer rate: | 1.2 GBps |
| Buffer size: | 256 MB |
| Spindle speed: | 7200 rpm |
| Features: | Dual Port, advanced format 4Kn, 24x7 availability |
| Dimensions (wxdxh): | 26.1 mm |
| Weight: | 700 g |
Aprašymas
The model utilizes a power-efficient mechanical design incorporating the latest advancements in HDD technology. MG08-D Series models are designed to provide plug-and-play robustness using the industry standard 3.5-inch form factor.