TOSHIBA Enterprise HDD 6TB 3.5inch SAS
Gamintojas: TOSHIBA EUROPE
Prekės kodas (MPN): MG08ADA600A
Prekės kodas (MPN): MG08ADA600A
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 265,32 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Toshiba MG08-D Series MG08ADA600A - hard drive - 6 TB - SATA 6Gb/s |
| Type: | Hard drive - internal |
| Capacity: | 6 TB |
| Form factor: | 3.5" |
| Interface: | SATA 6Gb/s |
| Data transfer rate: | 600 MBps |
| Buffer size: | 256 MB |
| Spindle speed: | 7200 rpm |
| Features: | Business critical, advanced format 4Kn, 24x7 availability, Enterprise Capacity |
| Dimensions (wxdxh): | 26.1 mm |
| Weight: | 700 g |
TOSHIBA Enterprise HDD 6TB 3.5inch 7200rpm SATA 6Gbit/s |
| Product description: | Toshiba MG08-D Series MG08ADA600A - hard drive - 6 TB - SATA 6Gb/s |
| Type: | Hard drive - internal |
| Capacity: | 6 TB |
| Form factor: | 3.5" |
| Interface: | SATA 6Gb/s |
| Data transfer rate: | 600 MBps |
| Buffer size: | 256 MB |
| Spindle speed: | 7200 rpm |
| Features: | Business critical, advanced format 4Kn, 24x7 availability, Enterprise Capacity |
| Dimensions (wxdxh): | 26.1 mm |
| Weight: | 700 g |
TOSHIBA Enterprise HDD 6TB 3.5inch 7200rpm SATA 6Gbit/s