TOSHIBA Enterprise HDD 6TB 3.5i SATA
Gamintojas: TOSHIBA EUROPE
Prekės kodas (MPN): MG08ADA600E
Prekės kodas (MPN): MG08ADA600E
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 255,55 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Toshiba MG Series - hard drive - 6 TB - SATA 6Gb/s |
| Type: | Hard drive - internal |
| Capacity: | 6 TB |
| Form factor: | 3.5" |
| Interface: | SATA 6Gb/s |
| Data transfer rate: | 600 MBps |
| Buffer size: | 256 MB |
| Spindle speed: | 7200 rpm |
| Features: | Business critical, 24x7 continuous operation, advanced format 512e, Enterprise Capacity |
| Manufacturer warranty: | 5-year warranty |
Funkcijos Enterprise-capacity HDD 24/7 operation Flexibility in block size Persistent Write Cache technology |
| Product description: | Toshiba MG Series - hard drive - 6 TB - SATA 6Gb/s |
| Type: | Hard drive - internal |
| Capacity: | 6 TB |
| Form factor: | 3.5" |
| Interface: | SATA 6Gb/s |
| Data transfer rate: | 600 MBps |
| Buffer size: | 256 MB |
| Spindle speed: | 7200 rpm |
| Features: | Business critical, 24x7 continuous operation, advanced format 512e, Enterprise Capacity |
| Manufacturer warranty: | 5-year warranty |
Funkcijos
Enterprise-capacity HDD
24/7 operation
Flexibility in block size
Persistent Write Cache technology