TOSHIBA Enterprise HDD 18TB 3.5inch SAS
Gamintojas: TOSHIBA EUROPE
Prekės kodas (MPN): MG09SCA18TA
Prekės kodas (MPN): MG09SCA18TA
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 494,46 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Toshiba MG09 Series MG09SCA18TA - hard drive - 18 TB - SAS 12Gb/s |
| Type: | Hard drive - internal |
| Capacity: | 18 TB |
| Hardware encryption: | Yes |
| Form factor: | 3.5" |
| Interface: | SAS 12Gb/s |
| Data transfer rate: | 1.2 GBps |
| Buffer size: | 512 MB |
| Spindle speed: | 7200 rpm |
| Features: | Business critical, helium-filled, 24x7 continuous operation, advanced format 4Kn, Persistent Write Cache |
| Manufacturer warranty: | 5-year warranty |
Funkcijos 24/7 operation Flexibility in block size Persistent Write Cache technology |
| Product description: | Toshiba MG09 Series MG09SCA18TA - hard drive - 18 TB - SAS 12Gb/s |
| Type: | Hard drive - internal |
| Capacity: | 18 TB |
| Hardware encryption: | Yes |
| Form factor: | 3.5" |
| Interface: | SAS 12Gb/s |
| Data transfer rate: | 1.2 GBps |
| Buffer size: | 512 MB |
| Spindle speed: | 7200 rpm |
| Features: | Business critical, helium-filled, 24x7 continuous operation, advanced format 4Kn, Persistent Write Cache |
| Manufacturer warranty: | 5-year warranty |
Funkcijos
24/7 operation
Flexibility in block size
Persistent Write Cache technology