TOSHIBA BULK X300 Performance Hard Drive
Gamintojas:
Prekės kodas (MPN): HDWR51JUZSVA
Prekės kodas (MPN): HDWR51JUZSVA
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
mėn.
mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 835,66 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Toshiba X300 Performance - hard drive - 18 TB - SATA 6Gb/s |
| Type: | Hard drive - internal |
| Capacity: | 18 TB |
| Form factor: | 3.5" |
| Interface: | SATA 6Gb/s |
| Data transfer rate: | 600 MBps |
| Buffer size: | 512 MB |
| Spindle speed: | 7200 rpm |
| Features: | Native Command Queuing (NCQ), Halogen Free, Advanced Format technology, Helium Sealed-Drive Design, Toshib |
| Dimensions (wxdxh): | 101.6 mm x 147 mm x 26.1 mm |
| Weight: | 720 g |
Aprašymas The X300 3.5” internal hard drive is designed for your professional or gaming PC – delivering reliable, large capacity, incredibly high-performance storage, made possible by a number of advanced features, including an ultra-high 512 MB or 256 MB buffer. It even features improved positional accuracy for stable recording. The X300 is available in capacities of up to 18 TB – ideal for PC gamers, graphic designers, and other users with demanding storage requirements. Funkcijos Responds in an instant Accurate tracking Keep data secure Reduced noise and energy costs Built to deliver, designed to last |
| Product description: | Toshiba X300 Performance - hard drive - 18 TB - SATA 6Gb/s |
| Type: | Hard drive - internal |
| Capacity: | 18 TB |
| Form factor: | 3.5" |
| Interface: | SATA 6Gb/s |
| Data transfer rate: | 600 MBps |
| Buffer size: | 512 MB |
| Spindle speed: | 7200 rpm |
| Features: | Native Command Queuing (NCQ), Halogen Free, Advanced Format technology, Helium Sealed-Drive Design, Toshib |
| Dimensions (wxdxh): | 101.6 mm x 147 mm x 26.1 mm |
| Weight: | 720 g |
Aprašymas
The X300 3.5” internal hard drive is designed for your professional or gaming PC – delivering reliable, large capacity, incredibly high-performance storage, made possible by a number of advanced features, including an ultra-high 512 MB or 256 MB buffer. It even features improved positional accuracy for stable recording. The X300 is available in capacities of up to 18 TB – ideal for PC gamers, graphic designers, and other users with demanding storage requirements.
Funkcijos
Responds in an instant
Accurate tracking
Keep data secure
Reduced noise and energy costs
Built to deliver, designed to last