TOSHIBA BULK P300 Performance HDD 6TB
Gamintojas: TOSHIBA EUROPE
Prekės kodas (MPN): HDWD260UZSVA
Prekės kodas (MPN): HDWD260UZSVA
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 187,45 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Toshiba P300 Desktop PC - hard drive - 6 TB - SATA 6Gb/s |
| Type: | Hard drive - internal |
| Capacity: | 6 TB |
| Form factor: | 3.5" |
| Interface: | SATA 6Gb/s |
| Buffer size: | 128 MB |
| Spindle speed: | 5400 rpm |
| Features: | Shock sensor, Native Command Queuing (NCQ), Halogen Free, Advanced Format technology |
| Dimensions (wxdxh): | 101.85 mm x 147 mm x 26.1 mm |
| Weight: | 680 g |
Aprašymas Toshiba's P300 Desktop PC hard drive delivers a high performance for professionals. With its dual-stage actuator, you can count on smooth, responsive computing. What's more, your data and media is secured with a ramp loading design, as well as a shock sensor. Funkcijos Performance alongside reliability Enhanced access performance Built to deliver, designed to last |
| Product description: | Toshiba P300 Desktop PC - hard drive - 6 TB - SATA 6Gb/s |
| Type: | Hard drive - internal |
| Capacity: | 6 TB |
| Form factor: | 3.5" |
| Interface: | SATA 6Gb/s |
| Buffer size: | 128 MB |
| Spindle speed: | 5400 rpm |
| Features: | Shock sensor, Native Command Queuing (NCQ), Halogen Free, Advanced Format technology |
| Dimensions (wxdxh): | 101.85 mm x 147 mm x 26.1 mm |
| Weight: | 680 g |
Aprašymas
Toshiba's P300 Desktop PC hard drive delivers a high performance for professionals. With its dual-stage actuator, you can count on smooth, responsive computing. What's more, your data and media is secured with a ramp loading design, as well as a shock sensor.
Funkcijos
Performance alongside reliability
Enhanced access performance
Built to deliver, designed to last