Toshiba | Hard Drive | P300 | 5400 RPM | 4000 GB | 128 MB
Gamintojas: Toshiba
Prekės kodas (MPN): HDKPB02ZMA01S
Prekės kodas (MPN): HDKPB02ZMA01S
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 145,25 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 100.00 mm |
| Gross height (mm): | 25.00 mm |
| Gross weight: | 0.646 kg |
| Gross width (mm): | 145 mm |
| Net weight: | 0.566 kg |
| Packing quantity: | 20 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 64.00 g |
| Plastic (No PET): | 16.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.08 kg |
| Volume (m3): | 0.0003625 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Hard drive speed: | 5400 RPM |
| Producer product name: | P300 |
| Producer product family: | Hard Drive |
| Hard drive size: | 3.5 " |
| Hard drive interface: | SATA |
| Capacity: | 4000 GB |
| Drive device, buffer size: | 128 MB |
| Package type: | BULK / OEM |
| Gross depth master carton: | 410 mm |
| Gross width master carton: | 325 mm |
| Gross height master carton: | 220 mm |
| Net weight master carton: | 12.92 kg |
| Tare weight master carton: | 0.293 kg |
| Palette Qty: | 1160 pc(s) |
| Producer: | Toshiba |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 100.00 mm |
| Gross height (mm): | 25.00 mm |
| Gross weight: | 0.646 kg |
| Gross width (mm): | 145 mm |
| Net weight: | 0.566 kg |
| Packing quantity: | 20 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 64.00 g |
| Plastic (No PET): | 16.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.08 kg |
| Volume (m3): | 0.0003625 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Hard drive speed: | 5400 RPM |
| Producer product name: | P300 |
| Producer product family: | Hard Drive |
| Hard drive size: | 3.5 " |
| Hard drive interface: | SATA |
| Capacity: | 4000 GB |
| Drive device, buffer size: | 128 MB |
| Package type: | BULK / OEM |
| Gross depth master carton: | 410 mm |
| Gross width master carton: | 325 mm |
| Gross height master carton: | 220 mm |
| Net weight master carton: | 12.92 kg |
| Tare weight master carton: | 0.293 kg |
| Palette Qty: | 1160 pc(s) |
| Producer: | Toshiba |
| Warranty: | 24 month(s) |