Thule Travel Organizer Crossover 2 Black
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S1 | 1 vnt. 1-5 d.d.4 vnt. 2026-05-25 1 / 4 vnt. | 43,24 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Plastic (No PET): | 15 g |
| Paper/Pasteboard: | 5 g |
| Gross depth (mm): | 110.00 mm |
| Gross height (mm): | 20.00 mm |
| Gross weight: | 0.11345 kg |
| Gross width (mm): | 210.00 mm |
| Net weight: | 0.10 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Tare weight (kg): | 0.01345 kg |
| Warranty: | 12 month(s) |
| Waterproof: | No |
| Producer product name: | Crossover 2 |
| Producer product family: | Travel Organizer |
| Fits up to size: | " |
| Case type: | 2-in-1 pouch |
| Maximum screen size compatibility: | " |
| Colour: | Black |
| Material: | Nylon |
| Dimensions (W x D x H): | 120 x 50 x 210 mm |
| Plastic (No PET): | 15 g |
| Paper/Pasteboard: | 5 g |
| Gross depth (mm): | 110.00 mm |
| Gross height (mm): | 20.00 mm |
| Gross weight: | 0.11345 kg |
| Gross width (mm): | 210.00 mm |
| Net weight: | 0.10 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Tare weight (kg): | 0.01345 kg |
| Warranty: | 12 month(s) |
| Waterproof: | No |
| Producer product name: | Crossover 2 |
| Producer product family: | Travel Organizer |
| Fits up to size: | " |
| Case type: | 2-in-1 pouch |
| Maximum screen size compatibility: | " |
| Colour: | Black |
| Material: | Nylon |
| Dimensions (W x D x H): | 120 x 50 x 210 mm |