Thule Toiletry Bag Crossover 2 Black
Gamintojas: Thule
Prekės kodas (MPN): C2TB-101 BLACK
Prekės kodas (MPN): C2TB-101 BLACK
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S1 | 4 vnt. 1-5 d.d. 4 / - vnt. | 43,24 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Plastic (No PET): | 15 g |
| Paper/Pasteboard: | 5 g |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Shoulder strap: | No |
| Material: | Nylon |
| Case type: | Toiletry Bag |
| Maximum screen size compatibility: | " |
| Colour: | Black |
| Waterproof: | Yes |
| Warranty: | 12 month(s) |
| Producer product name: | Crossover 2 |
| Producer product family: | Toiletry Bag |
| Net weight: | 0.66 kg |
| Gross weight: | 0.72 kg |
| Fits up to size: | " |
| Packing quantity: | 1 pc(s) |
| Volume (m3): | 0.014208 m³ |
| Tare weight (kg): | 0.06 kg |
| Gross depth (mm): | 480 mm |
| Gross height (mm): | 80 mm |
| Gross width (mm): | 370 mm |
| Weight: | 0.18 kg |
| Dimensions (W x D x H): | 150 x 90 x 240 mm |
| Plastic (No PET): | 15 g |
| Paper/Pasteboard: | 5 g |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Shoulder strap: | No |
| Material: | Nylon |
| Case type: | Toiletry Bag |
| Maximum screen size compatibility: | " |
| Colour: | Black |
| Waterproof: | Yes |
| Warranty: | 12 month(s) |
| Producer product name: | Crossover 2 |
| Producer product family: | Toiletry Bag |
| Net weight: | 0.66 kg |
| Gross weight: | 0.72 kg |
| Fits up to size: | " |
| Packing quantity: | 1 pc(s) |
| Volume (m3): | 0.014208 m³ |
| Tare weight (kg): | 0.06 kg |
| Gross depth (mm): | 480 mm |
| Gross height (mm): | 80 mm |
| Gross width (mm): | 370 mm |
| Weight: | 0.18 kg |
| Dimensions (W x D x H): | 150 x 90 x 240 mm |