Thule Tact Crossbody 5L - Black, 3205290 | Thule
Gamintojas: Thule
Prekės kodas (MPN): TACTWP05 BLACK
Prekės kodas (MPN): TACTWP05 BLACK
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S1 | 3 vnt. 1-5 d.d. 3 / - vnt. | 69,21 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 330.00 mm |
| Gross height (mm): | 190.00 mm |
| Gross weight: | 0.50 kg |
| Gross width (mm): | 40.00 mm |
| Net weight: | 0.39 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 90.40 g |
| Plastic (No PET): | 22.60 g |
| Tare weight (kg): | 0.11 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Thule |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 330.00 mm |
| Gross height (mm): | 190.00 mm |
| Gross weight: | 0.50 kg |
| Gross width (mm): | 40.00 mm |
| Net weight: | 0.39 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 90.40 g |
| Plastic (No PET): | 22.60 g |
| Tare weight (kg): | 0.11 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Thule |
| Warranty: | 24 month(s) |