Thule Subterra 2 Travel Backpack - Dark Slate
Gamintojas: Thule
Prekės kodas (MPN): TSTB434 DARK SLATE
Prekės kodas (MPN): TSTB434 DARK SLATE
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 138,47 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 375.00 mm |
| Gross height (mm): | 530.00 mm |
| Gross weight: | 1.95 kg |
| Gross width (mm): | 105.00 mm |
| Net weight: | 1.32 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 507.20 g |
| Plastic (No PET): | 126.80 g |
| Tare weight (kg): | 0.63 kg |
| Volume (m3): | 0.02 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Thule |
| Palette Qty: | 83 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 375.00 mm |
| Gross height (mm): | 530.00 mm |
| Gross weight: | 1.95 kg |
| Gross width (mm): | 105.00 mm |
| Net weight: | 1.32 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 507.20 g |
| Plastic (No PET): | 126.80 g |
| Tare weight (kg): | 0.63 kg |
| Volume (m3): | 0.02 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Thule |
| Palette Qty: | 83 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |