Thule Subterra 2 Sling Bag - Dark Slate
Gamintojas: Thule
Prekės kodas (MPN): TSS403 DARK SLATE
Prekės kodas (MPN): TSS403 DARK SLATE
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S1 | 1 vnt. 1-5 d.d. 1 / - vnt. | 60,54 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 370.00 mm |
| Gross height (mm): | 190.00 mm |
| Gross weight: | 0.42 kg |
| Gross width (mm): | 50.00 mm |
| Net weight: | 0.25 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 132.80 g |
| Plastic (No PET): | 33.20 g |
| Tare weight (kg): | 0.17 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Thule |
| Palette Qty: | 492 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 370.00 mm |
| Gross height (mm): | 190.00 mm |
| Gross weight: | 0.42 kg |
| Gross width (mm): | 50.00 mm |
| Net weight: | 0.25 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 132.80 g |
| Plastic (No PET): | 33.20 g |
| Tare weight (kg): | 0.17 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Thule |
| Palette Qty: | 492 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |