Thule Subterra 2 MacBook Sleeve 14" - Black
Gamintojas: Thule
Prekės kodas (MPN): TSS414 BLACK
Prekės kodas (MPN): TSS414 BLACK
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S1 | 1 vnt. 1-5 d.d. 1 / - vnt. | 43,24 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 360.00 mm |
| Gross height (mm): | 260.00 mm |
| Gross weight: | 0.37 kg |
| Gross width (mm): | 40.00 mm |
| Net weight: | 0.25 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 96.80 g |
| Plastic (No PET): | 24.20 g |
| Tare weight (kg): | 0.12 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Thule |
| Palette Qty: | 462 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 360.00 mm |
| Gross height (mm): | 260.00 mm |
| Gross weight: | 0.37 kg |
| Gross width (mm): | 40.00 mm |
| Net weight: | 0.25 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 96.80 g |
| Plastic (No PET): | 24.20 g |
| Tare weight (kg): | 0.12 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Thule |
| Palette Qty: | 462 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |