Thule Subterra 2 Backpack 27L - Vetiver Gray
Gamintojas: Thule
Prekės kodas (MPN): TSLB417 VETIVER GRAY
Prekės kodas (MPN): TSLB417 VETIVER GRAY
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S1 | 2 vnt. 1-5 d.d. 2 / - vnt. | 138,47 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 340.00 mm |
| Gross height (mm): | 480.00 mm |
| Gross weight: | 1.40 kg |
| Gross width (mm): | 90.00 mm |
| Net weight: | 0.95 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 360.00 g |
| Plastic (No PET): | 90.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.45 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Thule |
| Palette Qty: | 118 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 340.00 mm |
| Gross height (mm): | 480.00 mm |
| Gross weight: | 1.40 kg |
| Gross width (mm): | 90.00 mm |
| Net weight: | 0.95 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 360.00 g |
| Plastic (No PET): | 90.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.45 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Thule |
| Palette Qty: | 118 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |