Thule Rail hip pack 2L, Faded khaki | Thule
Gamintojas: Thule
Prekės kodas (MPN): 3205305
Prekės kodas (MPN): 3205305
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 60,54 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 340.00 mm |
| Gross height (mm): | 190.00 mm |
| Gross weight: | 0.49 kg |
| Gross width (mm): | 50.00 mm |
| Net weight: | 0.34 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 100.00 g |
| Plastic (No PET): | 53.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.15 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Thule |
| Warranty: | 12 month(s) |
| Gross depth (mm): | 340.00 mm |
| Gross height (mm): | 190.00 mm |
| Gross weight: | 0.49 kg |
| Gross width (mm): | 50.00 mm |
| Net weight: | 0.34 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 100.00 g |
| Plastic (No PET): | 53.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.15 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Thule |
| Warranty: | 12 month(s) |