Thule Packing Cube - Medium - White, 3205572 | Thule
Gamintojas: Thule
Prekės kodas (MPN): TPCS202 WHITE
Prekės kodas (MPN): TPCS202 WHITE
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S1 | 3 vnt. 1-5 d.d. 3 / - vnt. | 19,00 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 265.00 mm |
| Gross height (mm): | 365.00 mm |
| Gross weight: | 0.15 kg |
| Gross width (mm): | 20.00 mm |
| Net weight: | 0.10 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 40.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.05 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Thule |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 265.00 mm |
| Gross height (mm): | 365.00 mm |
| Gross weight: | 0.15 kg |
| Gross width (mm): | 20.00 mm |
| Net weight: | 0.10 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 40.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.05 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Thule |
| Warranty: | 24 month(s) |