Thule Packing Cube Family Set - Pond Gray/White, 3205580 | Thule
Gamintojas: Thule
Prekės kodas (MPN): TPCS205 POND GRAY/WHITE
Prekės kodas (MPN): TPCS205 POND GRAY/WHITE
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S1 | 4 vnt. 1-5 d.d. 4 / - vnt. | 77,86 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 335.00 mm |
| Gross height (mm): | 400.00 mm |
| Gross weight: | 0.54 kg |
| Gross width (mm): | 45.00 mm |
| Net weight: | 0.40 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 108.00 g |
| Plastic (No PET): | 27.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.14 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Thule |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 335.00 mm |
| Gross height (mm): | 400.00 mm |
| Gross weight: | 0.54 kg |
| Gross width (mm): | 45.00 mm |
| Net weight: | 0.40 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 108.00 g |
| Plastic (No PET): | 27.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.14 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Thule |
| Warranty: | 24 month(s) |