Thule Lithos Sleeve MacBook Air 13" - Black, 3205454 | Thule
Gamintojas: Thule
Prekės kodas (MPN): TLS113 BLACK
Prekės kodas (MPN): TLS113 BLACK
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S1 | 4 vnt. 1-5 d.d. 4 / - vnt. | 34,59 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 330.00 mm |
| Gross height (mm): | 275.00 mm |
| Gross weight: | 0.29 kg |
| Gross width (mm): | 25.00 mm |
| Net weight: | 0.20 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 73 g |
| Plastic (No PET): | 19 g |
| Tare weight (kg): | 0.09 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Thule |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 330.00 mm |
| Gross height (mm): | 275.00 mm |
| Gross weight: | 0.29 kg |
| Gross width (mm): | 25.00 mm |
| Net weight: | 0.20 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 73 g |
| Plastic (No PET): | 19 g |
| Tare weight (kg): | 0.09 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Thule |
| Warranty: | 24 month(s) |