Thule Lithos Backpack TLBP-216, 3204835 Backpack, Gray/Black
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S1 | 3 vnt. 1-5 d.d. 3 / - vnt. | 69,21 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 230.00 mm |
| Gross height (mm): | 280.00 mm |
| Gross weight: | 0.82 kg |
| Gross width (mm): | 440.00 mm |
| Net weight: | 0.74 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 50.00 g |
| Plastic (No PET): | 30.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.08 kg |
| Volume (m3): | 0.03 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Colour: | Gray/Black |
| Producer product name: | TLBP-216, 3204835 |
| Case type: | Backpack |
| Material: | Polyester Ripstop |
| Maximum screen size compatibility: | N/A " |
| Dimensions (W x D x H): | 230 x 280 x 440 mm |
| Producer product family: | Lithos Backpack |
| Shoulder strap: | No |
| Gross depth master carton: | 435 mm |
| Gross width master carton: | 295 mm |
| Gross height master carton: | 330 mm |
| Net weight master carton: | 2.22 kg |
| Tare weight master carton: | 0.72 kg |
| Waterproof: | No |
| Capacity: | 20 L |
| Palette Qty: | 61 pc(s) |
| Warranty: | 12 month(s) |
| Gross depth (mm): | 230.00 mm |
| Gross height (mm): | 280.00 mm |
| Gross weight: | 0.82 kg |
| Gross width (mm): | 440.00 mm |
| Net weight: | 0.74 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 50.00 g |
| Plastic (No PET): | 30.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.08 kg |
| Volume (m3): | 0.03 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Colour: | Gray/Black |
| Producer product name: | TLBP-216, 3204835 |
| Case type: | Backpack |
| Material: | Polyester Ripstop |
| Maximum screen size compatibility: | N/A " |
| Dimensions (W x D x H): | 230 x 280 x 440 mm |
| Producer product family: | Lithos Backpack |
| Shoulder strap: | No |
| Gross depth master carton: | 435 mm |
| Gross width master carton: | 295 mm |
| Gross height master carton: | 330 mm |
| Net weight master carton: | 2.22 kg |
| Tare weight master carton: | 0.72 kg |
| Waterproof: | No |
| Capacity: | 20 L |
| Palette Qty: | 61 pc(s) |
| Warranty: | 12 month(s) |