Thule Lithos Backpack 20L - Tinted Taupe/Nuanced Brown, 3205452 | Thule
Gamintojas: Thule
Prekės kodas (MPN): TLBP216 TINTED TAUPE/NUANCED BROWN
Prekės kodas (MPN): TLBP216 TINTED TAUPE/NUANCED BROWN
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S1 | 2 vnt. 1-5 d.d. 2 / - vnt. | 69,21 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 300.00 mm |
| Gross height (mm): | 465.00 mm |
| Gross weight: | 0.97 kg |
| Gross width (mm): | 65.00 mm |
| Net weight: | 0.67 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 240 g |
| Plastic (No PET): | 61 g |
| Tare weight (kg): | 0.30 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Thule |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 300.00 mm |
| Gross height (mm): | 465.00 mm |
| Gross weight: | 0.97 kg |
| Gross width (mm): | 65.00 mm |
| Net weight: | 0.67 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 240 g |
| Plastic (No PET): | 61 g |
| Tare weight (kg): | 0.30 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Thule |
| Warranty: | 24 month(s) |