Thule Lithos Backpack 16L - Quiet green/Darkest Green, 3205451 | Thule
Gamintojas: Thule
Prekės kodas (MPN): TLBP213 QUIET GREEN/DARKEST GREEN
Prekės kodas (MPN): TLBP213 QUIET GREEN/DARKEST GREEN
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S1 | 1 vnt. 1-5 d.d. 1 / - vnt. | 60,54 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 270.00 mm |
| Gross height (mm): | 455.00 mm |
| Gross weight: | 0.92 kg |
| Gross width (mm): | 60.00 mm |
| Net weight: | 0.62 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 240 g |
| Plastic (No PET): | 61 g |
| Tare weight (kg): | 0.30 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Thule |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 270.00 mm |
| Gross height (mm): | 455.00 mm |
| Gross weight: | 0.92 kg |
| Gross width (mm): | 60.00 mm |
| Net weight: | 0.62 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 240 g |
| Plastic (No PET): | 61 g |
| Tare weight (kg): | 0.30 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Thule |
| Warranty: | 24 month(s) |