Thule Lithos Backpack 16L - Black
Gamintojas: Thule
Prekės kodas (MPN): TLBP-213 BLACK
Prekės kodas (MPN): TLBP-213 BLACK
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S1 | 2 vnt. 1-5 d.d. 2 / - vnt. | 60,54 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 200.00 mm |
| Gross height (mm): | 430.00 mm |
| Gross weight: | 0.74 kg |
| Gross width (mm): | 270.00 mm |
| Net weight: | 0.64 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 60.00 g |
| Plastic (No PET): | 38.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| Volume (m3): | 0.02 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Colour: | |
| Maximum screen size compatibility: | |
| Waterproof: | |
| Case type: | |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 200.00 mm |
| Gross height (mm): | 430.00 mm |
| Gross weight: | 0.74 kg |
| Gross width (mm): | 270.00 mm |
| Net weight: | 0.64 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 60.00 g |
| Plastic (No PET): | 38.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| Volume (m3): | 0.02 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Colour: | |
| Maximum screen size compatibility: | |
| Waterproof: | |
| Case type: | |
| Warranty: | 24 month(s) |