Thule Landmark, 60 L | Travel pack | Hazy Green
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S1 | 2 vnt. 1-5 d.d. 2 / - vnt. | 173,08 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 340.00 mm |
| Gross height (mm): | 510.00 mm |
| Gross weight: | 2.82 kg |
| Gross width (mm): | 115.00 mm |
| Net weight: | 2.00 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 656.00 g |
| Plastic (No PET): | 164.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.82 kg |
| Volume (m3): | 0.02 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Thule |
| Palette Qty: | 87 pc(s) |
| Producer product name: | Landmark, 60 L |
| Material: | 420D Dobby polyester, bluesign approved |
| Case type: | Travel pack |
| Maximum screen size compatibility: | 16 " |
| Colour: | Hazy Green |
| Warranty: | 12 month(s) |
| Gross depth (mm): | 340.00 mm |
| Gross height (mm): | 510.00 mm |
| Gross weight: | 2.82 kg |
| Gross width (mm): | 115.00 mm |
| Net weight: | 2.00 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 656.00 g |
| Plastic (No PET): | 164.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.82 kg |
| Volume (m3): | 0.02 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Thule |
| Palette Qty: | 87 pc(s) |
| Producer product name: | Landmark, 60 L |
| Material: | 420D Dobby polyester, bluesign approved |
| Case type: | Travel pack |
| Maximum screen size compatibility: | 16 " |
| Colour: | Hazy Green |
| Warranty: | 12 month(s) |