Thule Landmark, 40 L | Travel pack | Darkest Blue
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S1 | 1 vnt. 1-5 d.d. 1 / - vnt. | 147,12 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 340.00 mm |
| Gross height (mm): | 510.00 mm |
| Gross weight: | 2.35 kg |
| Gross width (mm): | 105.00 mm |
| Net weight: | 1.50 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 680.00 g |
| Plastic (No PET): | 170.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.85 kg |
| Volume (m3): | 0.02 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Thule |
| Palette Qty: | 95 pc(s) |
| Producer product name: | Landmark, 40 L |
| Material: | 420D Dobby polyester, bluesign approved |
| Case type: | Travel pack |
| Maximum screen size compatibility: | 16 " |
| Colour: | Darkest Blue |
| Warranty: | 12 month(s) |
| Gross depth (mm): | 340.00 mm |
| Gross height (mm): | 510.00 mm |
| Gross weight: | 2.35 kg |
| Gross width (mm): | 105.00 mm |
| Net weight: | 1.50 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 680.00 g |
| Plastic (No PET): | 170.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.85 kg |
| Volume (m3): | 0.02 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Thule |
| Palette Qty: | 95 pc(s) |
| Producer product name: | Landmark, 40 L |
| Material: | 420D Dobby polyester, bluesign approved |
| Case type: | Travel pack |
| Maximum screen size compatibility: | 16 " |
| Colour: | Darkest Blue |
| Warranty: | 12 month(s) |