Thule Gauntlet MacBook Pro Sleeve 16" - Green, 3205413 | Thule
Gamintojas: Thule
Prekės kodas (MPN): TGSE2557 HAZY GREEN
Prekės kodas (MPN): TGSE2557 HAZY GREEN
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S1 | 3 vnt. 1-5 d.d. 3 / - vnt. | 43,24 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 60.00 mm |
| Gross height (mm): | 300.00 mm |
| Gross weight: | 0.57 kg |
| Gross width (mm): | 420.00 mm |
| Net weight: | 0.50 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 20.00 g |
| Plastic (No PET): | 50.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.07 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Thule |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 60.00 mm |
| Gross height (mm): | 300.00 mm |
| Gross weight: | 0.57 kg |
| Gross width (mm): | 420.00 mm |
| Net weight: | 0.50 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 20.00 g |
| Plastic (No PET): | 50.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.07 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Thule |
| Warranty: | 24 month(s) |