Thule Gauntlet 5 MacBook Sleeve 14" - Black, 3205410 | Thule
Gamintojas: Thule
Prekės kodas (MPN): TGSE2558 BLACK
Prekės kodas (MPN): TGSE2558 BLACK
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S1 | 12 vnt. 2026-05-25 - / 12 vnt. | 43,24 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 335.00 mm |
| Gross height (mm): | 275.00 mm |
| Gross weight: | 0.46 kg |
| Gross width (mm): | 30.00 mm |
| Net weight: | 0.40 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 48.00 g |
| Plastic (No PET): | 12.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.06 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Thule |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 335.00 mm |
| Gross height (mm): | 275.00 mm |
| Gross weight: | 0.46 kg |
| Gross width (mm): | 30.00 mm |
| Net weight: | 0.40 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 48.00 g |
| Plastic (No PET): | 12.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.06 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Thule |
| Warranty: | 24 month(s) |