Thule Gauntlet 5 MacBook Attaché 16" - Black, 3205415 | Thule
Gamintojas: Thule
Prekės kodas (MPN): TGAE2557 BLACK
Prekės kodas (MPN): TGAE2557 BLACK
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S1 | 3 vnt. 1-5 d.d. 3 / - vnt. | 77,86 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 380.00 mm |
| Gross height (mm): | 280.00 mm |
| Gross weight: | 1.03 kg |
| Gross width (mm): | 70.00 mm |
| Net weight: | 0.85 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 146.40 g |
| Plastic (No PET): | 36.60 g |
| Tare weight (kg): | 0.18 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Thule |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 380.00 mm |
| Gross height (mm): | 280.00 mm |
| Gross weight: | 1.03 kg |
| Gross width (mm): | 70.00 mm |
| Net weight: | 0.85 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 146.40 g |
| Plastic (No PET): | 36.60 g |
| Tare weight (kg): | 0.18 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Thule |
| Warranty: | 24 month(s) |