Thule Garment Folder White
Gamintojas: Thule
Prekės kodas (MPN): TGF201 WHITE
Prekės kodas (MPN): TGF201 WHITE
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S1 | 1 vnt. 1-5 d.d. 1 / - vnt. | 27,65 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 420.00 mm |
| Gross height (mm): | 80.00 mm |
| Gross weight: | 0.63 kg |
| Gross width (mm): | 310.00 mm |
| Net weight: | 0.48 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 100.00 g |
| Plastic (No PET): | 50.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.15 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Colour: | White |
| Producer product name: | Garment Folder |
| Case type: | |
| Fits up to size: | " |
| Weight: | kg |
| Material: | Nylon |
| Maximum screen size compatibility: | " |
| Dimensions (W x D x H): | 420 x 310 x 80 mm |
| Producer product family: | |
| Screen size compatibility: | " |
| Waterproof: | No |
| Shoulder strap: | |
| TI weight (kg): | 0.003 kg |
| Warranty: | 12 month(s) |
| Gross depth (mm): | 420.00 mm |
| Gross height (mm): | 80.00 mm |
| Gross weight: | 0.63 kg |
| Gross width (mm): | 310.00 mm |
| Net weight: | 0.48 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 100.00 g |
| Plastic (No PET): | 50.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.15 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Colour: | White |
| Producer product name: | Garment Folder |
| Case type: | |
| Fits up to size: | " |
| Weight: | kg |
| Material: | Nylon |
| Maximum screen size compatibility: | " |
| Dimensions (W x D x H): | 420 x 310 x 80 mm |
| Producer product family: | |
| Screen size compatibility: | " |
| Waterproof: | No |
| Shoulder strap: | |
| TI weight (kg): | 0.003 kg |
| Warranty: | 12 month(s) |