Thule EnRoute Backpack 21L TEBP4116 Mallard Green
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S1 | 2 vnt. 1-5 d.d. 2 / - vnt. | 68,38 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 230.00 mm |
| Gross height (mm): | 480.00 mm |
| Gross weight: | 1.09 kg |
| Gross width (mm): | 310.00 mm |
| Net weight: | 0.90 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 166.00 g |
| Plastic (No PET): | 24.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.19 kg |
| Volume (m3): | 0.03 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer product name: | TEBP4116 |
| Warranty: | 12 month(s) |
| Colour: | Mallard Green |
| Case type: | Backpack for laptop |
| Maximum screen size compatibility: | 15.6 " |
| Waterproof: | No |
| Producer product family: | EnRoute Backpack 21L |
| Material: | 330D nylon mini ripstop, 600D polyester |
| Capacity: | 21 L |
| Palette Qty: | 50 pc(s) |
| Gross depth (mm): | 230.00 mm |
| Gross height (mm): | 480.00 mm |
| Gross weight: | 1.09 kg |
| Gross width (mm): | 310.00 mm |
| Net weight: | 0.90 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 166.00 g |
| Plastic (No PET): | 24.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.19 kg |
| Volume (m3): | 0.03 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer product name: | TEBP4116 |
| Warranty: | 12 month(s) |
| Colour: | Mallard Green |
| Case type: | Backpack for laptop |
| Maximum screen size compatibility: | 15.6 " |
| Waterproof: | No |
| Producer product family: | EnRoute Backpack 21L |
| Material: | 330D nylon mini ripstop, 600D polyester |
| Capacity: | 21 L |
| Palette Qty: | 50 pc(s) |