Thule EnRoute Backpack 21L - Black | Thule
Gamintojas: Thule
Prekės kodas (MPN): TEBP5116 BLACK
Prekės kodas (MPN): TEBP5116 BLACK
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S1 | 2 vnt. 2026-05-25 - / 2 vnt. | 77,86 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 345.00 mm |
| Gross height (mm): | 470.00 mm |
| Gross weight: | 0.95 kg |
| Gross width (mm): | 65.00 mm |
| Net weight: | 0.65 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 295.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.30 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Thule |
| Palette Qty: | 164 pc(s) |
| Warranty: | 12 month(s) |
| Gross depth (mm): | 345.00 mm |
| Gross height (mm): | 470.00 mm |
| Gross weight: | 0.95 kg |
| Gross width (mm): | 65.00 mm |
| Net weight: | 0.65 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 295.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.30 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Thule |
| Palette Qty: | 164 pc(s) |
| Warranty: | 12 month(s) |