Thule EnRoute Backpack 12L - Black | Thule
Gamintojas: Thule
Prekės kodas (MPN): TEBP5112 BLACK
Prekės kodas (MPN): TEBP5112 BLACK
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S1 | 1 vnt. 1-5 d.d. 1 / - vnt. | 51,89 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 265.00 mm |
| Gross height (mm): | 400.00 mm |
| Gross weight: | 0.64 kg |
| Gross width (mm): | 45.00 mm |
| Net weight: | 0.45 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 190.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.19 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Thule |
| Palette Qty: | 362 pc(s) |
| Warranty: | 12 month(s) |
| Gross depth (mm): | 265.00 mm |
| Gross height (mm): | 400.00 mm |
| Gross weight: | 0.64 kg |
| Gross width (mm): | 45.00 mm |
| Net weight: | 0.45 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 190.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.19 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Thule |
| Palette Qty: | 362 pc(s) |
| Warranty: | 12 month(s) |