Thule Compression Packing Cube Small - Soft Green, 3205558 | Thule
Gamintojas: Thule
Prekės kodas (MPN): TCPC201 GENTLE BEIGE
Prekės kodas (MPN): TCPC201 GENTLE BEIGE
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S1 | 4 vnt. 1-5 d.d. 4 / - vnt. | 17,27 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 270.00 mm |
| Gross height (mm): | 20.00 mm |
| Gross weight: | 0.13 kg |
| Gross width (mm): | 200.00 mm |
| Net weight: | 0.09 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 28.00 g |
| Plastic (No PET): | 7.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.03 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Thule |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 270.00 mm |
| Gross height (mm): | 20.00 mm |
| Gross weight: | 0.13 kg |
| Gross width (mm): | 200.00 mm |
| Net weight: | 0.09 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 28.00 g |
| Plastic (No PET): | 7.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.03 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Thule |
| Warranty: | 24 month(s) |