Thule Compression Packing Cube Medium - Gentle Beige, 3205561 | Thule
Gamintojas: Thule
Prekės kodas (MPN): TCPC202 GENTLE BEIGE
Prekės kodas (MPN): TCPC202 GENTLE BEIGE
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S1 | 7 vnt. 1-5 d.d. 7 / - vnt. | 21,60 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 370.00 mm |
| Gross height (mm): | 20.00 mm |
| Gross weight: | 0.19 kg |
| Gross width (mm): | 260.00 mm |
| Net weight: | 0.14 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 40.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.05 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Thule |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 370.00 mm |
| Gross height (mm): | 20.00 mm |
| Gross weight: | 0.19 kg |
| Gross width (mm): | 260.00 mm |
| Net weight: | 0.14 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 40.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.05 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Thule |
| Warranty: | 24 month(s) |