Thule Clean/Dirty Packing Cube - Pond Gray
Gamintojas: Thule
Prekės kodas (MPN): TCCD201 POND GRAY
Prekės kodas (MPN): TCCD201 POND GRAY
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S1 | 12 vnt. 1-5 d.d. 12 / - vnt. | 27,65 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 360.00 mm |
| Gross height (mm): | 50.00 mm |
| Gross weight: | 0.26 kg |
| Gross width (mm): | 260.00 mm |
| Net weight: | 0.19 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 52.80 g |
| Plastic (No PET): | 13.20 g |
| Tare weight (kg): | 0.07 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Thule |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 360.00 mm |
| Gross height (mm): | 50.00 mm |
| Gross weight: | 0.26 kg |
| Gross width (mm): | 260.00 mm |
| Net weight: | 0.19 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 52.80 g |
| Plastic (No PET): | 13.20 g |
| Tare weight (kg): | 0.07 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Thule |
| Warranty: | 24 month(s) |