Thule Chasm Rolling Duffel - Pond Gray
Gamintojas: Thule
Prekės kodas (MPN): TCWD232 POND GRAY
Prekės kodas (MPN): TCWD232 POND GRAY
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S1 | 1 vnt. 2026-05-26 - / 1 vnt. | 294,29 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 800.00 mm |
| Gross height (mm): | 330.00 mm |
| Gross weight: | 6.52 kg |
| Gross width (mm): | 430.00 mm |
| Net weight: | 5.05 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 1176.00 g |
| Plastic (No PET): | 294.00 g |
| Tare weight (kg): | 1.47 kg |
| Volume (m3): | 0.11 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Thule |
| Palette Qty: | 15 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 800.00 mm |
| Gross height (mm): | 330.00 mm |
| Gross weight: | 6.52 kg |
| Gross width (mm): | 430.00 mm |
| Net weight: | 5.05 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 1176.00 g |
| Plastic (No PET): | 294.00 g |
| Tare weight (kg): | 1.47 kg |
| Volume (m3): | 0.11 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Thule |
| Palette Qty: | 15 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |