Thule Chasm Recycled Carry-on 55cm/22in - Deep Khaki, 3205602 | Thule
Gamintojas: Thule
Prekės kodas (MPN): TCCO222 DEEP KHAKI
Prekės kodas (MPN): TCCO222 DEEP KHAKI
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S1 | 1 vnt. 2026-05-26 - / 1 vnt. | 242,35 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 550.00 mm |
| Gross height (mm): | 240.00 mm |
| Gross weight: | 3.97 kg |
| Gross width (mm): | 350.00 mm |
| Net weight: | 3.30 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 536.00 g |
| Plastic (No PET): | 134.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.67 kg |
| Volume (m3): | 0.05 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Thule |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 550.00 mm |
| Gross height (mm): | 240.00 mm |
| Gross weight: | 3.97 kg |
| Gross width (mm): | 350.00 mm |
| Net weight: | 3.30 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 536.00 g |
| Plastic (No PET): | 134.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.67 kg |
| Volume (m3): | 0.05 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Thule |
| Warranty: | 24 month(s) |