Thule Chasm Duffel 90L - Black
Gamintojas: Thule
Prekės kodas (MPN): TDSD304 BLACK
Prekės kodas (MPN): TDSD304 BLACK
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 155,77 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 170.00 mm |
| Gross height (mm): | 400.00 mm |
| Gross weight: | 2.46 kg |
| Gross width (mm): | 220.00 mm |
| Net weight: | 2.25 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 168.00 g |
| Plastic (No PET): | 42.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.21 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Thule |
| Palette Qty: | 116 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 170.00 mm |
| Gross height (mm): | 400.00 mm |
| Gross weight: | 2.46 kg |
| Gross width (mm): | 220.00 mm |
| Net weight: | 2.25 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 168.00 g |
| Plastic (No PET): | 42.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.21 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Thule |
| Palette Qty: | 116 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |