Thule Chasm Duffel 40L - Olivine
Gamintojas: Thule
Prekės kodas (MPN): TDSD302 OLIVINE
Prekės kodas (MPN): TDSD302 OLIVINE
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 121,15 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 160.00 mm |
| Gross height (mm): | 330.00 mm |
| Gross weight: | 1.74 kg |
| Gross width (mm): | 120.00 mm |
| Net weight: | 1.50 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 192.00 g |
| Plastic (No PET): | 48.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.24 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Thule |
| Palette Qty: | 273 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 160.00 mm |
| Gross height (mm): | 330.00 mm |
| Gross weight: | 1.74 kg |
| Gross width (mm): | 120.00 mm |
| Net weight: | 1.50 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 192.00 g |
| Plastic (No PET): | 48.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.24 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Thule |
| Palette Qty: | 273 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |