Thule Chasm Duffel 130L - Golden Brown
Gamintojas: Thule
Prekės kodas (MPN): TDSD305 GOLDEN BROWN
Prekės kodas (MPN): TDSD305 GOLDEN BROWN
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 173,08 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 210.00 mm |
| Gross height (mm): | 450.00 mm |
| Gross weight: | 2.81 kg |
| Gross width (mm): | 180.00 mm |
| Net weight: | 2.60 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 169.60 g |
| Plastic (No PET): | 42.40 g |
| Tare weight (kg): | 0.21 kg |
| Volume (m3): | 0.02 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Thule |
| Palette Qty: | 102 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 210.00 mm |
| Gross height (mm): | 450.00 mm |
| Gross weight: | 2.81 kg |
| Gross width (mm): | 180.00 mm |
| Net weight: | 2.60 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 169.60 g |
| Plastic (No PET): | 42.40 g |
| Tare weight (kg): | 0.21 kg |
| Volume (m3): | 0.02 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Thule |
| Palette Qty: | 102 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |