Thule Aion Tote Bag - Nutria, 3205230 | Thule
Gamintojas: Thule
Prekės kodas (MPN): TATB102 NUTRIA
Prekės kodas (MPN): TATB102 NUTRIA
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 129,80 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 500.00 mm |
| Gross height (mm): | 335.00 mm |
| Gross weight: | 1.11 kg |
| Gross width (mm): | 45.00 mm |
| Net weight: | 0.75 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 288.00 g |
| Plastic (No PET): | 72.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.36 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Thule |
| Palette Qty: | 229 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 500.00 mm |
| Gross height (mm): | 335.00 mm |
| Gross weight: | 1.11 kg |
| Gross width (mm): | 45.00 mm |
| Net weight: | 0.75 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 288.00 g |
| Plastic (No PET): | 72.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.36 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Thule |
| Palette Qty: | 229 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |